• Mokėkite grynais, kai gausite prekę
  • Pinigų grąžinimo garantija

Prekių: 0

Suma: 0.00 €


  Prisijungimas

Pristatymas per

1-3 d.

Pasitikrink savo pristatymo kainą

Plačiau

Vidaus dailylentės

Vidaus dailylentė LYGIOS BE TARPO*, 14x146mm, AB kat.(iki 5proc. C kl.), eglė, balintos

Vidaus dailylentė LYGIOS BE TARPO*, 18x146mm, AB kat. (iki 5proc. C kl.) , eglė

Vidaus dailylentė LYGIOS BE TARPO*, 18x172mm, AB kat.(iki 5proc. C kl.), eglė

Vidaus dailylentė LYGIOS BE TARPO*, 12x121mm, AB kat. (iki 5% C kat.), eglė

Vidaus dailylentė LYGIOS SU TARPU*, 12x121mm, AB kat., šiaurinė eglė (iki 5 proc. C kl.)

Vidaus dailylentė LYGIOS SU TARPU, 14x120mm, AB kat. (iki 5proc. Ckl.), pušis

Vidaus dailylentės LYGIOS BE TARPO, 15x96mm, AB kat.(iki 5proc. C kl.), šiaurinė eglė

Vidaus dailylentės LYGIOS BE TARPO, 11x96mm, AB kat.(iki 5proc. C kl.), šiaurinė eglė

Vidaus dailylentės LYGIOS BE TARPO*, 14x146mm, AB kat. (iki 5% C kat.), eglė

Tinkamai pasirinktos vidaus dailylentės gali bet kokiai patalpai suteikti daugiau įmantrumo bei prabangos. Kadangi medis dažniausiai siejamas su šiluma ir jaukumu – jis karaliauja ir namuose. Svarbiausia, kad vidaus apdailos dailylentės puikiai tinka ir moderniuose, ir klasika kvepiančiuose namuose. Svarbiausia tik rinktis kokybiškas, kurios savo spalvine gama atitiktų poreikius. O uždažyti ir kurti norimos spalvos interjerą – tikrai yra gana paprasta.

Vidaus dailylentės pas mus

Mūsų siūlomos vidaus apdailos lentelės padės įgyvendinti bet kokius projektus. Svarbiausia – idėja, o universalios lentelės, kurios gali būti apdirbamos, pjaustomos, jungiamos ir dažomos – leis tą idėją įgyvendinti. Norėdami patenkinti savo klientų poreikius – dirbame labai greitai. Vidaus dailylentes parduodame iš sandėlio ir pristatome visoje Lietuvoje per 1 - 3 d. d. Vidaus dailylentes gaminame iš Šiaurės eglės bei pušies, taip pat galime paruošti balintas/lakuotas ar dažytas pasirinkta spalva. Mums svarbu, kad vidaus apdailos lentelės ne tik padėtų įgyvendinti jūsų norimus projektus, tačiau ir tai padaryti itin greitai. Ne ką mažiau svarbu, kad ir gana pigiai. Jeigu norisi sutaupyti – skatiname sekti akcijas. Jas skelbiame dažnai.

Kodėl vidaus dailylentės – tobulas sprendimas?

Skoningos vidaus dailylentės turi labai daug įvairiausių panaudojimo galimybių. Tai yra vienas svarbiausių jų privalumų. Iš aukščiausios kokybės medienos pagamintos dailylentės puikiai tarnauja sienoms, luboms palėpėms... Tai yra ne tik estetiką kuriantis elementas, tačiau ir mikroklimatą reguliuojantis akcentas. Sulaiko šilumą arba vėsą, padeda sumažinti energijos išlaidas. Galiausiai, tai yra tvarus pasirinkimas. Kadangi daugeliui žmonių norisi gyventi taip, kad nebūtų daroma žala gamtai – dailylentės gali būti viena smulkmenų, kuri prisideda prie tvarumo ir gerbūvio kūrimo.

Renkamės labiausiai tinkamas dailylentes

Vidaus dailylentės labai dažnai pirmiausia yra pasirenkamos pagal stilių. Vieniems labiausiai patinka šviesios, galbūt net balkšvos arba gelsvos, kai tuo tarpu kur kas mieliau renkasi tamsias, kurios yra su ryškiais medienos raštais. Derinti reikia prie interjero arba kitų komponentų, kurie bus greta dailylenčių. Taip pat vidaus dailylentės kinta ir parametrais. Siūlome daug opcijų. Nuo plonesnių, tačiau ilgesnių, kurių nereikia pjauti, kurios yra iš karto yra paruoštos naudojimui. Iki tokių, kurios trumpesnės ir galbūt, jeigu Jums reikia, gali būti itin greitai jungiamos. Vertinkite ne tilk ilgį, tačiau taip pat ir lentelių plotį. Rinkitės lenteles, kurios yra pagamintos iš norimos medienos: pušis, eglė ar Šiaurinė eglė. Visos jos pasižymi skirtingomis savybėmis, kurias pateikėme greta prekių. Skoningos dailylentės gali padėti jums sukurti jaukius namus, kuriuose visos smulkmenos yra apgalvotos. Pirmiausia – džiuginančios jaukumu, o antra – ilgaamžiškumu. Peržiūrėkite mūsų katalogą ir raskite tokias, kurios jums yra pačios gražiausios. Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo – visada galite susisiekti su mūsų specialistais greitai bei išsamiai konsultacijai.

Užsisakykite pavyzdį

  • - Jei Jums reikalingi keli pavyzdžiai, pakartokite savo užsakymą tiek kartų, kiek reikia pavyzdžių.
  • - Kaina su siuntimu per kurjerį 5€