• Mokėkite grynais, kai gausite prekę
  • Pinigų grąžinimo garantija

Prekių: 0

Suma: 0.00 €


  Prisijungimas

Pristatymas per

1-3 d.

Pasitikrink savo pristatymo kainą

Plačiau

Terasinės lentos

LYGI TERASA, 27x120/145mm, AB kat., maumedis (europinis), dengtas FeO (4 briaunos) - NEREIKIA PERDAŽYTI!

LYGI TERASA, 27x120/145mm, AB kat., maumedis (europinis)

RIFLIUOTA TERASA, 27x145mm, AB kat., maumedis (europinis)

Šio profilio laikinai nėra sandėlyje, tačiau užsakius pagaminsime per 5-10 d.d.

Plotis/Ilgis (mm) Naudingas plotis (mm)
145/3000 145

RIFLIUOTA TERASA*, 28x120mm, AB kat., pušis impr. giluminiu būdu (ruda)

LYGI TERASA*, 28x120mm, AB kat., pušis impr. giluminiu būdu (ruda)

LYGI TERASA*, 26x118mm, AB kat., TERMO pušis

RIFLIUOTA TERASA, 27x145mm, AB kat., maumedis (europinis), dengtas FeO - NEREIKIA PERDAŽYTI!

Šio profilio laikinai nėra sandėlyje, tačiau užsakius pagaminsime per 5-10 d.d.

Plotis/Ilgis (mm) Naudingas plotis (mm)
145/3000 145
Terasinės lentos gali padėti Jums susikurti tokią erdvę, kurioje – ne tik jauku, tačiau ir šilta, saugu. Vietą, kuri nebus reikli ir po daugelio metų atrodys puikiai. Jomis dažnai yra klojamos ne tik grindys, tačiau ir sienos. Akis traukia tokios dangos ilgaamžiškumas, patvarumas bei kokybė. Visiškai normalu, kad kartą įsirengus erdvę dažniausiai nebesinori dėl jos sukti galvos. Tik mėgautis buvimu visais metų laikais. Apgalvojote terasoje – tai yra įmanoma.

Terasinės lentos pas mus

Tinkamos grindinės lentos leis Jums džiaugtis ilgaamžiu bei patraukliai atrodančiu sprendimu, kuris prisideda prie visapusiško terasos funkcionalumo išnaudojimo. Mūsų siūlomos terasinės lentos yra dviejų tipų. Gaminamos iš:
  • Sibiro maumedžio;
  • giluminio impregnavimo pušies.
Renkantis įvertinkite tentų parametrus. Terasines lentas pristatome visoje Lietuvoje per 1 - 3 d. d. Grindinės lentos pagal poreikius gali būti dažomos, impregnuojamos, lakuojamos. Tai lemia kuriamą stilių. Pačios lentos tarnaus ilgai nepriklausomai nuo jų apdirbimo galimybių. Svarbiausia – reguliariai atnaujinti bei džiaugtis jaukiomis grindimis net ir atvirose erdvėse.

Terasai – tik specialios lentos

Terasinės lentos puikiai tarnauja ir balkonų grindims, pavėsinėms, kitoms lauko poilsio zonoms kurti. Tiek praktinės, tiek estetinės lentų galimybės auga su tinkamai pasirinktu impregnavimo arba dažymo metodu. Nuo įprastų lentų, kurios gali būti naudojamos lauko erdvių grindims, kurti, terasinės lentos skiriasi tuo, kad jos yra ilgaamžiškesnės. Jos atsparios temperatūrų poveikiui – nei sniegas, nei lietus, nei tiesioginiai saulės spinduliai nebus joms žalingi. Žinoma, tinkamai impregnavus. Ką jau kalbėti apie tai, kad terasinės lentos atrodo puikiai. Kadangi dažnam norisi ne tik funkcionalios erdvės, kurioje labai gera būti, tačiau ir vietos, kuri atrodo skoningai – speciali medžiaga užtikrins norimą rezultatą. O svarbiausia – ir ilgaamžį, kuris pranoksta net ir paties išrankiausio poreikius.

Kiek kainuoja terasinės lentos?

Terasinių lentų kaina – nėra labai didelė. Ypač palyginus su tuo – kokią naudą jos teikia. Jeigu norite, kad lentos Jums kainuotų pigiau pas mus – galite sekti akcijas. Tai yra puiki galimybė sutaupyti bei džiaugtis kokybe. Apskritai mūsų siūlomos terasinės lentos kaina yra konkurencinga. Stengiamės savo klientams pasiūlyti ne tik patrauklius įkainius, tačiau ir geriausią kokybę. Kartą sutvarkius terasos grindis – jos tarnaus jums daugelį metų. Ir svarbiausia, kad jų eigoje nereikalaus jokio didelio dėmesio. Priežiūra – minimali ir nereikli. Jeigu šiuo metu Jus domina terasinės lentos, kadangi suprantate, kad tik su jomis bus galima pasiekti ilgaamžę bei patikimą kokybę – siūlomas jas pirkti pas mus. Teikiame itin platų asortimentą. O jeigu rasti atrodo per sunku – visada galite susisiekti su mūsų specialistais. Atsakysime į klausimus, kurie padės Jums rasti tinkamas lentas. Tokias, kurios ne tik ilgai tarnaus, tačiau ir puikiai atrodys.

Terasines lentas gaminame 2 rūšių: Sibiro maumedžio ir giluminio impregnavimo pušies. Spauskite ant atitinkamo pav. viršuje ir rasite detalesnę informaciją apie kainas ir šiuo metu sandėlyje turimus matmenis. Terasines lentas pristatome visoje Lietuvoje per 1 - 3 d.d.  Jei neapsisprendžiate kokią medieną rinktis, daugiau informacijos rasite žemiau pateiktoje lentelėje.

KAIP IŠSIRINKTI TERASINES LENTAS ? 

  TERASINĖS LENTOS IŠ SIBIRO MAUMEDŽIO TERASINĖS LENTOS IŠ GILUMINIU BŪDU IMPREGNUOTOS PUŠIES
ILGAAMŽIŠKUMAS 50 ir daugiau metų 20 -25 metai
MEDIENOS KIETUMAS Terasinės lentos iš maumedžio yra 1,5 karto tankesnės už pušį, atsparesnės mechaninei trinčiai Terasinės lentos iš pušies yra 1,5 karto minkštesnės už maumedį
ATNAUJINIMAS, PRIEŽIŪRA Peralyvuoti rekomenduojame kas  1 – 2 metai. Lentų paviršiaus sukibimas su alyva ar dažais prastesnis nei pušies, todėl dažų sluoknio tarnavimas taip pat trumpesnis. Peralyvuoti rekomenduojame kas  2 – 3 metai. Lentų paviršiaus sukibimas su alyva ar dažais geresnis  nei maumedžio, todėl dažų sluoknio tarnavimas šiek tiek ilgesnis.
SAKUOTUMAS Sakų maišeliai aptinkami retai Terasinės lentos iš pušies turi lokalių sakuotų zonų (sakų maišelių). Priežiūrai rekomenduojamas antisakinis produktas, kuris išsausina sakų sankaupas, paversdamas juos lengvai išvalomais milteliais.
Lentų alyvavimas ir spalvų pasirinkimo galimybės Terasinės lentos gali būti dengiamos nuo visai bespalvės iki labai intensyvios spalvos Kadangi šios rūšies terasinės lentos po impregnavimo įgyja lengvai žalsvą ar rudą atspalvius, pilnam uždažymui rekomenduojamos vidutinio tamsumo ar tamsios spalvos
TVIRTINIMAS Tvirtinamos tik nerudijančio plieno A2 klasės medsraigčiais, kurie yra maždaug  2 kartus brangesni lyginant su medsraigčiais, tinkančiais tvirtinti pušines lentas Tvirtinamos antikoroziniais terasų medsraigčiais.
MEDIENOS SAVYBĖS Šiek tiek daugiau deformuojasi, trūkineja lyginant su pušimi Mažiau deformuojasi, trūkinėja lyginant su maumedžiu

 

Užsisakykite pavyzdį

  • - Jei Jums reikalingi keli pavyzdžiai, pakartokite savo užsakymą tiek kartų, kiek reikia pavyzdžių.
  • - Kaina su siuntimu per kurjerį 5€