• Mokėkite grynais, kai gausite prekę
 • Pinigų grąžinimo garantija

Prekių: 0

Suma: 0.00 €


  Prisijungimas

Pristatymas per

1-3 d.

Pasitikrink savo pristatymo kainą

Plačiau

Sienų dailylentės

Sienų dailylentės – tai labai populiari apdailos medžiaga. Ji naudojama tiek vidaus, tiek išorės darbams. Dailylentės gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų, tačiau medinės yra pačios populiariausios ir pasirenkamos dažniausiai. Siūlome labai platų dailylenčių pasirinkimą, kurios kinta ne tik savo funkcionalumo techniniais parametrais, tačiau ir estetika. Juk daugeliui svarbu yra sukurti tokią aplinką, kuri būtų... tiesiog graži. Sienų dailylentės – puošia namus, tačiau taip pat ir prisideda prie fasado arba interjero ilgaamžiškumo, kokybės bei paprastos priežiūros.

Medinės dailylentės

Medinės dailylentės yra klasikinis pasirinkimas. Jis suteikia bet kokiai patalpai šilumos ir jaukumo. Iš medžio pagamintos dailylentės gali būti įvairių medžių rūšių, tačiau pačios populiariausios yra pušis, eglė ir uosis. Medienos dailylentės yra patvarios ir ilgaamžės, joms nereikia daug dėmesio, minimali priežiūra užtikrins, kad po daugelio metų jos atrodys taip pat puikiai kaip ką tik „išklotos“. Medinės sienų dailylentės naudojama tiek vidaus, tiek išorės darbams. Jos suteikia namams šilumos ir jaukumo, o taip pat gali būti praktiškas būdas sienoms apsaugoti.

Medinių dailylenčių privalumai

 • Medinės sienu dailylentes pirmiausia vertinamos dėl natūralumo, klasikinio grožio, kuris kvepia elegancija ir tradicija. Mediena yra natūrali medžiaga, tad jos kokybė puikiai tinka bet kokiose patalpose: nuo namų iki verslo centrų.
 • Medinės dailylentės yra patvarios ir ilgaamžės. Žinoma, jei tinkamai prižiūrimos. Visgi, pasikartosime, kad priežiūra nėra reikli, svarbiausia, kad ji būtų reguliari. Tai leis džiaugtis skoningomis sienomis ilgus metus.
 • Tai yra universalus pasirinkimas. Medinės dailylentės gali būti naudojamos tiek viduje, tiek išorėje. Taip pat jos tinka bet kokio tipo patalpoms arba fasadams dekoruoti. Nuo namų iki komercinių patalpų. Svarbiausia – derinimas su kitais erdvėje esančiais akcentais.
 • Gera izoliacija – dar vienas dailylenčių privalumas. Mediena yra geras šilumos ir garso izoliatorius, todėl gali padėti sumažinti jūsų energijos sąnaudas. Taigi, tai padeda gyventi ne tik patogiau, tačiau ir pigiau.
 • Kur dar ekologija... Šiais laikais žmonėms labai svarbu, kad jie gyventų tvariai. Su geros kokybės medinėmis dailylentėmis tai yra tikrai paprasta.
 • Medines dailylentes lengva valyti ir prižiūrėti. Nereikia jokių specialių žinių – priežiūros darbus gebėsite atlikti pats.

Kaip pasirinkti medines dailylentes?

Renkantis dailylentes reikia atsižvelgti į kelis faktorius. Atminkite, kad visada galite tartis su mūsų specialistais, kurie atsakys į visus jums kylančius klausimus bei pateiks rekomendacijas. Mūsų specialistai nurodo svarbiausius pasirinkimo aspektus.
 • Medžių rūšis. Įvairios medžių rūšys turi skirtingas savybes. Pavyzdžiui, pušis yra atspari puvimui, o uosis – tvirtas ir patvarus. Mūsų siūlomos dailylentės yra pagamintos iš šiaurinės eglės, pušies, Sibiro maumedžio.
 • Apdaila. Dailylentės gali būti dažytos, lakuojamos arba beicuojamos. Žinoma, galite įsigyti neapdirbtas ir pagal savo poreikius jas apdirbti Jums labiausiai priimtinu būdu.
 • Priežiūra. Pasirinkite dailylentes, kurias lengva prižiūrėti. Visos mūsų siūlomos dailylentės yra nereiklios, tad jas prižiūrint galėsite džiaugtis skoningomis sienomis: tiek lauko, tiek išorės.

Reikia pagalbos renkantis?

Sienų dailylentės yra praktiškas ir ilgaamžis pasirinkimas. Rinkitės jas, jeigu norite ne tik suteikti kambarių arba fasado sienoms daugiau dekoratyvumo, tačiau ir ilgaamžiškumo bei patvarumo. Teikiame išsamias konsultacijas, kurių metu supažindinsime su produkcija bei pagal Jūsų pageidavimus pasiūlysime labiausiai tinkamas dailylentes. Taip pat suteiksite patrauklų kainos pasiūlymą. Tiesa, galime pasigirti, kad mūsų gaminių kainos – konkurencingos, tad taikomės prie klientų poreikių džiaugtis geru kainos ir kokybės santykiu.

Užsisakykite pavyzdį

 • - Jei Jums reikalingi keli pavyzdžiai, pakartokite savo užsakymą tiek kartų, kiek reikia pavyzdžių.
 • - Kaina su siuntimu per kurjerį 5€