+370 650 65177 Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 info@statybumedis.lt Kaip mus rasti?
Prekių: 0
Krepšelio suma: 0.00 €
Pirkti

Grąžinimas ir garantijos

Garantijos ir prekių grąžinimas

Kiekvienos statybumedis.lt parduodamos prekės pagrindinės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Tos prekės, kurios turi skirtingas kokybės kategorijas (AB; C ), jų kokybės apibūdinimai pateikti pirkimo-pardavimo sutartyje. Tam tikroms prekėms/ paslaugoms suteikiama garantija, kurios terminai ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose bei detalizuojami garantiniame talone.

Žemiau yra pateikiami bendri nurodymai dėl prekių garantijos bei grąžinimo:
  • Jei prekės (-ių) kokybė yra tinkama (be broko), bet dėl tam tikrų priežasčių apsigalvojote ir norite prekę (-es) grąžinti, turite galimybę tai padaryti per 7 darbo dienas nuo pristatymo dienos (plačiau žr. – „Prekių pirkimo taisyklės“).
  • Jei įsigijote nekokybišką prekę (-es) ar abejojate dėl jos/ jų kokybės, nedelsiant informuokite mus apie tai, atsiųsdami tos prekės nuotrauką, su aiškiai matomu/ įtarimą keliančiu broku, elektroniniu paštu info@statybumedis.lt. Jei prekė (-ės) bus nekokybiškos, mes nedelsiant prekę (-es) pakeisime, (transporto išlaidos Jums nieko nekainuos) arba grąžinsime visus sumokėtus pinigus. Pretenzijos dėl nekokybiškų prekių priimamos per 7 darbo dienas nuo pristatymo dienos (plačiau žr. – „Prekių pirkimo taisyklės“).
  • Jei įsigijote paslaugą/ prekę, kuriai yra suteikta garantija, ir taip pat jei tos prekės/ paslaugos garantiniu laikotarpiu pastebėjote broką/ galimą broką, kuris sukėlė Jums įtarimą, nedelsiant praneškite apie tai mums, atsiųsdami tos prekės/ paslaugos nuotrauką (-as) elektroniu paštu info@statybumedis.lt, su aiškiai matomu broku ir mes nedelsiant su Jumis susisieksime dėl tolimesnių procedūrų (plačiau žr. – „Prekių pirkimo taisyklės“).

Atskirų prekių kategorijų atžvilgiu mes taikome tokius įsipareigojimus:

Terasinės lentos
Terasinės lentos su gamybiniu broku per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos gali būti grąžinamos mums atgal. Tokiu atveju gamybinį broką turinčios lentos/ (-a) pakeičiama (-os) į kokybišką (-as) arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
Kokybiškos terasinės lentos gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų „Prekių pirkimo taisyklėse“ nurodytą terminą ir tik laikantis Taisyklių 11 punkte nurodytų reikalavimų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Kokybiškos terasinės lentos, kurios buvo pritaikytos tam tikram vartotojui (pvz.: impregnuotos, dažytos) negali būti grąžinamos.

Grindinės lentos
Grindinės lentos su gamybiniu broku per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos gali būti grąžinamos mums atgal. Tokiu atveju gamybinį broką turinčios lentos/ (-a) pakeičiama (-os) į kokybišką (-as) arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
Kokybiškos grindinės lentos gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų „Prekių pirkimo taisyklėse“ nurodytą terminą ir tik laikantis Taisyklių 11 punkte nurodytų reikalavimų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Kokybiškos grindinės lentos, kurios buvo pritaikytos tam tikram vartotojui (pvz.: lakuotos) negali būti grąžinamos.

Lauko ir vidaus dailylentės
Dailylentės su gamybiniu broku per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos gali būti grąžinamos mums atgal. Tokiu atveju gamybinį broką turinčios lentos/ (-a) pakeičiama (-os) į kokybišką (-as) arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
Kokybiškos dailylentės gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų „Prekių pirkimo taisyklėse“ nurodytą terminą ir tik laikantis Taisyklių 11 punkte nurodytų reikalavimų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Kokybiškos dailylentės, kurios buvo pritaikytos tam tikram vartotojui (pvz.: impregnuotos, dažytos) negali būti grąžinamos.

Pakalimų ir tvoros lentos
Pakalimų ir tvoros lentos su gamybiniu broku per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos gali būti grąžinamos mums atgal. Tokiu atveju gamybinį broką turinčios lentos/ (-a) pakeičiama (-os) į kokybišką (-as) arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
Kokybiškos pakalimų ir tvoros lentos gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų „Prekių pirkimo taisyklėse“ nurodytą terminą ir tik laikantis Taisyklių 11 punkte nurodytų reikalavimų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Pakalimų ir tvoros lentos, kurios buvo pritaikytos tam tikram vartotojui (pvz.: impregnuotos, dažytos) negali būti grąžinamos.

Statybinė mediena (tašai, tašeliai, lentos)
Statybinė mediena su gamybiniu broku per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos gali būti grąžinama mums atgal. Tokiu atveju gamybinį broką turinčios lentos/ (-a) pakeičiama į kokybišką (-as) arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
Kokybiška statybinė mediena gali būti grąžinama tik per teisės aktuose bei mūsų „Prekių pirkimo taisyklėse“ nurodytą terminą ir tik laikantis Taisyklių 11 punkte nurodytų reikalavimų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Ši sąlyga galioja tik sandėlyje esančioms prekėms (t.y. toms prekėms, kurios nėra specialiai užsakomos pagal kliento parametrus).


Tvirtinimo elementai
Tvirtinimo elementai su gamybiniu broku per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos gali būti grąžinami mums atgal. Tokiu atveju brokuota prekė pakeičiama į kokybišką arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
Kokybiški tvirtinimo elementai gali būti grąžinami tik per teisės aktuose bei mūsų „Prekių pirkimo taisyklėse“ nurodytą terminą ir tik laikantis Taisyklių 11 punkte nurodytų reikalavimų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

 
Norėdami, kad Jums būtų suteikta garantinio remonto paslauga, būtinai pateikite paslaugos pirkimo dokumentą (kuris kartu yra ir paslaugos garantinis raštas). Garantijos galiojimo metu garantinis remontas atliekamas nemokamai. Pastaba: nuo 2010 m. rugsėjo 09 d. prekės pirkimo dokumentas (PVM sąskaita faktūra) kartu yra ir garantinis talonas.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę, būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą prekės grąžinimo dokumentą, kuris Jums bus pateiktas, susisiekus su mumis dėl prekių grąžinimo.

Mūsų objektai

Mūsų sandėlis

Svetainių kūrimas