+370 650 65177 Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 info@statybumedis.lt Kaip mus rasti?
Prekių: 0
Krepšelio suma: 0.00 €
Pirkti

Atsiskaitymas už prekes

Atsiskaitymas už prekes

Pirkdami elektroninėje parduotuvėje statybumedis.lt turite galimybę atsiskaityti už prekę (-es) tokiais būdais:
  • sumokėdami 30 % dydžio avansą ir sekančiu mokėjimu sumokėdami likusią pinigų dalį;
  • sumokėdami visą krepšelio sumą iškart.
Atkreipkite dėmesį, jog neesant pilnam apmokėjimui prekių išsiuntimo dieną, užsakymas neišsiunčiamas iš sandėlio, o pristatymo terminas skaičiuojamas iš naujo. Apie atvykstančias prekes būsite informuotas (-a) SMS žinute ir elektroniniu paštu prieš 1 darbo dieną.

  • Grynaisiais pinigais pristatymo metu
Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o statybumedis.lt atstovui pristačius prekes. Kol kas ši galimybė yra tik Vilniuje.

  • Elektroninė bankininkystė ( paysera.lt )
Šiuo metu internetinėje parduotuvėje statybumedis.lt už prekes galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „DnB bankas“, „Nordea Bank Lietuva“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas / AB „Sampo bankas“, AB „Ūkio bankas“, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“, UAB „Medicinos bankas“, Asociacija "Lietuvos kredito unijos". Pastaba: atsiskaityti šiuo būdu galima tik tuomet, kai apmokama visa suma iškart.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:
1.     Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
2.     Statybumedis.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
3.     Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
4.     Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Statybumedis.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę Statybumedis.lt neperduodami.

  • Banko pavedimu.
Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Su savimi turėkite žemiau pateiktus mūsų rekvizitus:

Sąskaitos rekvizitai:
Gavėjas: UAB „Statybų medis“
A/S: LT26 7300 0101 0219 4811
Bankas: AB bankas „Swedbank“
Įmonės kodas: 300902612
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį


Mūsų objektai

Mūsų sandėlis

Svetainių kūrimas